FORTE FP20C Мотопомпа</p>
Мотопомпа FORTE FP20C призначена для подавання води, а також для перекачування води з технічною метою. Особливості: Потужний двигун Висока продуктивність Посилена рама Товщина металу 2,5 мм із додатковими ребрами жорсткості Металеві конектори Придатні для роботи як із чистою, так і слабо забрудненою водою Великий ресурс мотопомпи, завдяки використання високоякісних матеріалів і простоті конструкції Легкий запуск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна пропускна здатність | 36 куб.м/год |
| Мінімальна пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Максимальний напір | 23 м |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 405 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴



