
Мотопомпа Високого тиску FORTE FP20HP 50mm
9 800 ₴
- В наявності
- Код: FP20HP
+380 (97) 623-77-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FORTE FP20HP Мотопомпа Мотопомпа FORTE FP20HP призначений для подавання води, а також для перекачування води з технічною метою. Головна відмінність — здатність подавання рідини на більшу відстань. Напір цієї мотопомпи у 2-3 рази вищий, ніж в інших подібних моделей. Особливості: Потужний двигун Висока продуктивність Трійник дає змогу одночасно під'єднувати до трьох шлангів Спеціальна конструкція помпи дає змогу створювати напір до 65 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Максимальний напір | 65 м |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 405 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 800 ₴



