Електрокоса Procraft GT750 - компактний і легкий пристрій, призначений для покосу трави на присадибній ділянці. Ергономічна конструкція тримера і простота управління дають змогу стригти траву як на рівній поверхні, так і у важкодоступних місцях.
Особливості коси Procraft GT750
Висока продуктивність - котушка з волосінню робить до 1 тис. обертів на хвилину, справляючись навіть із молодими пагонами дерев.
Двигун розташований у нижній частині конструкції, забезпечуючи балансування пристрою.
Телескопічна штанга дає змогу відрегулювати косу під свій зріст.
Велика клавіша старту для плавного початку роботи тримера.
Наявність регульованої рукоятки для комфортного положення рук користувача.
Захисний кожух запобігає травмуванню в разі відриву волосіні, розкидання скошеної трави та дрібного каміння.
Недорога електрокоса для стрижки газону
Коса Procraft GT750, що працює від електромережі, має масу переваг перед аналогами, що працюють на бензині. Для роботи з нею не потрібна велика фізична сила і складне технічне обслуговування. Усе, що потрібно зробити - встановити волосінь і під'єднати пристрій до найближчої розетки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска |
| Расположение двигателя | Снизу |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
- Цена: 1 900 ₴





