Електрична газонокосарка 3.82 SE Classic - спритна, ефективна косарка з додатковою безпекою
Завдяки беземісійному та безшумному функціонуванню електрична газонокосарка - це Ваш ідеальний помічник у догляді за газоном у кожному житловому районі. Електричні косарки AL-KO доступні в енергетичних класах до 1600 W і рухаються без вихлопних газів, моторної оливи, виділення тепла та шуму. Функціонування кабелю дозволяє працювати спокійно незалежно від часу зарядки або заправки - і без зайвої ваги через акумуляторну батарею чи бензиновий бак. Результат досягнення: плавне, зелене косіння з невеликою вагою та великим комфортом під час руху
Компактна модель 3.82 SE Classic з шириною захвату 38 см особливо вражає завдяки своїй компактній конструкції без виступаючих коліс - ідеально підходить для точного скошування, що знаходиться впритул до країв газонів та у невеликих, звивистих садах. Найлегша вага газонокосарки з колісними двигунами XL - це оптимальна електрична газонокосарка для початківців та досвідчених садоводів - адже її дуже легко просувати вперед і тому можна безпечно керувати нею, не витрачаючи на це великих зусиль.
Для Вашої безпеки: Завдяки запобіжному перемикачу з пристосуванням для розвантаження кабелю від натягу, запуск та експлуатація здійснюється безпечно - пристосування для розвантаження кабелю від натягу захищає від ненавмисного відключення ланцюга.
Технічні характеристики електричної газонокосарки 3.82 SE Classic
Електрична газонокосарка з функцією 2-в-1 (косіння та збір трави), завдяки своїй ширині захвату 38 см, є Вашим спритним помічником для садів площею до 500 м². Вона проявляє свої сили, особливо на обмежених площах і там, де потрібне точне скошування на краю газону. На додаток до компактних розмірів, інноваційний, надзвичайно компактний дизайн 3.82 SE Classic гарантує, що Ви можете дістатись до краю косаркою , не маючи при цьому ніяких виступаючих коліс під час руху.
Тихий двигун газонокосарки потужністю 1400 W, який важить лише 13 кг, забезпечує гарне пересування з висотою газону до 60 мм. Висоту зрізу можна встановити в 3 кроки від 20 мм до 60 мм на вісі колеса. Надзвичайно легкі колеса XL (140/160 мм) у поєднанні з малою вагою дозволяють легко та без особливих зусиль керувати газонокосаркою – це також ідеально підходить для садівників та людей похилого віку, які цінують полегшену працю.
Завдяки аеродинамічній формі корпусу і великогабаритному отвору скошена трава оптимально збирається і ефективно заповнюється у травозбірнику об'ємом 37 л. Крім того, травозбірник полегшує роботу з індикатором рівня заповнення і важелем для простоти розвантаження.
Дві інтегровані ручки на корпусі допомагають подолати перешкоди в невеликих садах - і разом зі складним важелем дозволяють легко транспортувати та зберігати цю легку електричну косарку, що економить місце.
Переваги

КОСІННЯ ДО САМОГО КРАЮРетельне косіння країв газону за рахунок особливої геометрії, при якій колеса не виступають за лінію корпусу - це дозволяє косити траву вздовж парканів і стін.

ЛЕГКА ВАГАЗавдяки вбудованій ручці та невеликій вазі моделі 3.22 SE і 3.82 SE дуже легко транспортувати і прибирати на зберігання.
Характеристики
| Арт. No | 112856 |
|---|---|
| Код EAN | 4003718043587 |
| Модельний ряд | Classic |
| Тип живлення | З приводом |
| Об'єм травозбірника, л | 37 л |
| Потужніcть, кВт | 1 400 |
| Корпус газонокосарки | пластик PP |
| Ø колес спереду / ззаду | 140/160 |
| Для газонних площ до (м²) | 500 |
| Ширина захвату, см | 38 |
| Висота зрізу, мм | 20-60 мм |
| Регулювання висоти зрізу | вісь колеса, 3-ступенева |
| Вага, кг | 13 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Рекомендуемая площадь | 500 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
| Высота скашивания | 60 мм |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Объем травосборника | 37 л |
| Тип привода колес | Нет |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Нет |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
- Цена: 5 882 ₴






